מרפאת שיניים

ד"ר חגית פניני

מומחית בשיקום פה

ד”ר חגית פניני מומחית לשיקום פה

לאורך דרכי בעולם רפואת השיניים, זכיתי לרכוש ניסיון רב בבניית מערך טיפולים מורכבים המצריכים ידע תיאורטי עשיר לצד פרקטיקה מעשית ברמה גבוהה, ראייה רחבה ויצירתיות רבה.
מטופליי יודעים כי החשוב לי מכל הוא מתן ביצוע מוקפד על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונם.

לפיכך, אני מקפידה לנהל את תוכנית הטיפול באופן מלא מתחילתה ועד סופה ולהישאר מעורבת לאורך כל התהליך. לצורך השגת התוצאות הטובות ביותר, אני מקפידה לעבוד בשיתוף פעולה עם מומחים בתחומים נוספים ברפואת השיניים המשיקים לתחומי, כגון: מחלות חניכיים, יישור שיניים, כירורגיה, טיפולי שורש ועוד.

אני מרבה להתעדכן וללמוד וכן להרצות בכנסים וללמד רופאים צעירים. המרפאה הינה מרפאה דיגיטלית ומאובזרת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לטיפול מושלם. אני לא מתפשרת על תוצאה פחות ממושלמת
מוזמנים לבוא ולהתרשם מהמרפאה וממיקרים של לפני/אחרי.

כך למעשה המרפאה מצליחה להעניק קשת רחבה של פתרונות רפואת שיניים לכלל הלקוחות, המתבצעים תחת קורת גג אחת מקצועית, בטוחה ומסבירת פנים.

לוגו על הקיר במרפאה לשיקום פה של דר חגית פניני

חווית הטיפול שלכם - השליחות שלי

כחלק מחזון המרפאה וה”אני מאמין" העומד מאחוריה, ישנה הקפדה יתרה על ייצור סביבה תומכת, מרגיעה וחמה. מתוך הבנת החשש והתחושות השונות אותן חווים מטופלים רבים בעת ביקורם אצל רופא/ת השיניים, ניתן דגש מיוחד על יצירת חוויה מתקנת ונעימה.

כך למשל, ישנה אפשרות לשמוע במרפאה מוזיקה מדיטטיבית המסייעת למטופלים לפרוק את המתח ולהכין אותם כראוי לטיפול.

בנוסף, בכל טיפול ניתנת חשיבות רבה לפן האסתטי המהווה חלק בלתי נפרד מתחום שיקום הפה. באמצעים אלו ואחרים, אני מוודאת כי המטופלים שלי מרגישים טוב וגם נראים נפלא.

דר חגית פניני בודקת צילום של מטופל

תעודות והסמכות

המלצות ממטופלים

ד''ר פניני החזירה לי את החיוך בפה מלא
" ד''ר פניני החזירה לי את החיוך בפה מלא, במקצועיות רבה, בנועם ובסבלנות עד הפרט האחרון. המרפאה מקסימה והצוות מנצח. תודה מכל הלב..."
מירי לאופר
רופאה מומלצת בחום!
רופאה מומלצת בחום, מקצועית, אדיבה וסובלנית, יסודית וקשובה לכל שאלה. הייתי אצלה בכמה טיפולים, ממליץ בחום !
boaz cohen
שאת כל כך טובה בזה.
איזה כיף לך שהעבודה שלך זה להחזיר חיוך לאנשים ושאת כל כך טובה בזה.
אייל דוד
כשמך כן את פנינה מיוחדת ומשובחה
לוקרציוס אמר "כי טיפת מים תנקב חור בסלע לא בבת אחת אלא בטפטוף מתמיד" . נראה כי דבריו תואמים את אישיותה שקדנותה עקביותה וחריצותה של ד''ר פניני. כל הרואה היום את שיני לא מאמין שמדובר בשיקום על שתלים. בכל מקום אני מקבלת מחמאות כמה זה טבעי ומושלם. כשמך כן את פנינה מיוחדת ומשובחה. ממליצה לכל אחד ואחת בחום.
ר' לוי
מעולה גם לחרדתיים מטיפולי שיניים!
רופאת שיניים מאוד מקצועית, אמינה, עדינה מאוד, לא מחליפה אותה בשום רופא אחר. מעולה גם לחרדתיים מטיפולי שיניים.
Liat Malka
במילה אחת - אלופה!
במילה אחת - אלופה! מקצועית,קשובה, אחת ויחידה שהחזירה לי את החיוך לפנים. ממליצה בחום
טל רט
מדובר ברופאה מקצועית מאוד!
מדובר ברופאה מקצועית מאוד, כזו ששמה לב לפרטים הקטנים. מאוד ממליצה
Gali Avidan
ממליץ על ד"ר פניני מכל הלב!
הגעתי למרפאת השיניים של ד"ר חגית פניני, בשל קריאת עשרות המלצות חמות ומפורטות עליה. הגעתי בשל שבירת שן פתאומית. הטיפול היה מקצועי, נעים, יעיל, מהיר, חינני ולא כואב. חיש קל שייפה את שאריות השן השבורה, מדדה, צילמה, הכינה כתר לתפארת עם התאמת גודל וצבע מעולים, הדביקה, ניקתה לעומק את כל שיני, והכל במקצועיות, מיטב המכשור החדיש, ניקיון מירבי, שקיפות תמידית ומחיר סביר. נהניתי ואני ממליץ על ד"ר פניני מכל הלב.
Kuty Natanzon
דילוג לתוכן