מי חושש?

חרדה מרופא שיניים

מי מפחד מרופא השיניים?

מטופלים רבים חוששים מאוד מרופא השיניים, וחרדה מטיפולי שיניים היא תופעה מוכרת ונפוצה. לא קשה לנחש מדוע, שהרי פעמים רבות ביקור במרפאת השיניים כולל אווירה קלינית וקרה, טיפולים מכאיבים, הוצאות כספיות ניכרות ותחושה כללית מאוד לא נעימה. עם זאת, חשוב לדעת שאפשר גם אחרת.

הרוגע שלכם – השליחות שלנו

צוות המרפאה של ד"ר חגית פניני מיומן בהענקת חוויית טיפול נעימה, סבלנית ומקצועית, המאפשרת למטופלים להירגע, לחוש בנוח ולעבור טיפול שהוא בגדר חוויה מתקנת – ללא כאבים ותוך בניית אמון מלא בין ד"ר פניני למטופליה. המרפאה משלבת מוזיקה מדיטטיבית שניתן להאזין לה לפני הטיפול, באמצעות האוזניות המצויות בחדר ההמתנה, ובמהלך הטיפול עצמו.

אל תילחצו – תמדטו

מחקרים רבים מוכיחים כי למדיטציה השפעה חיובית, לא רק על הנפש כי אם גם על הגוף. הדבר בא לידי ביטוי בהורדת לחץ דם, זירוז החלמה ממחלות לב, שיפור איכות השינה, שיפור כושר הריכוז ועוד. המדיטציה ותרגול הנשימות מאפשר לכם להיערך לטיפול ולהכין את עצמכם, ומסייעים בפירוק החרדות והחששות.

איך עובדת המדיטציה?

בזמן לחץ משתחרר בגוף הורמון הקורטיזול, אשר מתייחסים אליו כאל "הורמון החירום". המדיטציה מסייעת בהפחתת רמת הורמון החירום בדם ומפחיתה את מידת הלחץ בגוף – מה שמאפשר לנו להתמודד עם אתגרים וכאבים פיזיים בצורה שקולה ורגועה יותר.

אני מזמינה אתכם לקבוע פגישת ייעוץ ולעבור טיפול בתחושה אחרת, תוך שימוש בטכניקות להרגעת הגוף והתודעה.

ניווט מהיר בנושא חרדה מרופא שיניים

דילוג לתוכן